• Nightbooks

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Vivo

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Val

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Plan B

    ★★★★

  • The Hoff Twins

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Happily

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • kid 90

    ★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★★★

  • Flora & Ulysses

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Death to 2020

    ★★★½

  • Burrow

    ★★★★

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Beastmaster Chronicles

    ★★★½

  • Superintelligence

    ★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Alien Xmas

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • A Creepshow Animated Special

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Under ConTroll

    ★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★★

  • Slaxx

    ★★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • High Score

    ★★★½