• Helluva Boss

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • Terminator Genisys

    ★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

    ½

  • Hazbin Hotel

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • George of the Jungle 2

  • Seaside Woman

    ★★★

  • No One Would Tell

    ★★½

  • Cyberbully

  • Eragon

    ★★

  • Queen & Slim

    ★★★½

  • Pokémon Crystal: Raikou - Legend of Thunder

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Colin in Black & White

    ★★★★