• Maze Runner: The Death Cure

    ★★★½

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★★★

  • The Maze Runner

    ★★★½

  • The Slumber Party Massacre

    ★★½

  • Haunt

    ★★★

  • Tropic Thunder

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • The Thing

    ★★

  • The Cave

    ★★★

  • Troy

    ★★★

  • Event Horizon

    ★★★½

  • Severance

    ★★★½

  • Wrath of the Titans

    ★½

  • Arrival

    ★★★★★

  • The Condemned

    ★★

  • The Host

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Creep

    ★★★