GavinBruh2_2 has logged 14 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
3 from Hell

3 from Hell

2019
×
★★★
Edit this entry  
23
Hostage House

Hostage House

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Untold: Malice at the Palace

Untold: Malice at the Palace

2021
×
★★★★
Edit this entry  
23
Bleach

Bleach

2018
×
★★★½
Edit this entry  
17
Million Dollar Arm

Million Dollar Arm

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Freaky

Freaky

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Week Of

The Week Of

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
When We First Met

When We First Met

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Search Party

Search Party

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Budapest

Budapest

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Ridiculous 6

The Ridiculous 6

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry