GavinBruh2_2 has logged 22 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Beetlejuice

Beetlejuice

1988
×
★★★★½
Edit this entry  
24
White Chicks

White Chicks

2004
×
★★★★
Edit this entry  
23
Boss Level

Boss Level

2021
×
★★★½
Edit this entry  
23
2099: The Soldier Protocol

2099: The Soldier Protocol

2019
×
★★
Edit this entry  
23
Wrinkles the Clown

Wrinkles the Clown

2019
×
★★★
Edit this entry  
23
Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd

Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd

2003
×
Edit this entry  
22
Elysium

Elysium

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
20
It

It

1990
×
★★★★
Edit this entry  
19
Dumb and Dumber

Dumb and Dumber

1994
×
★★★★
Edit this entry  
19
Diary of a Wimpy Kid

Diary of a Wimpy Kid

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Hungover Games

The Hungover Games

2014
×
Edit this entry  
12
The Revenge Tour: XXXTENTACION Live In Los Angeles

The Revenge Tour: XXXTENTACION Live In Los Angeles

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
08
The 40 Year Old Virgin

The 40 Year Old Virgin

2005
×
★★★★
Edit this entry  
07
Vacation Friends

Vacation Friends

2021
×
★★★
Edit this entry  
07
Problem Child

Problem Child

1990
×
★★
Edit this entry  
06
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
★★★
Edit this entry  
06
Infinite

Infinite

2021
×
★★★★
Edit this entry  
05
10 Years

10 Years

2011
×
★★★½
Edit this entry  
05
The Man

The Man

2005
×
★★★
Edit this entry  
05
Cop Out

Cop Out

2010
×
★★½
Edit this entry  
03
Rush Hour 2

Rush Hour 2

2001
×
★★★½
Edit this entry  
03
Rush Hour

Rush Hour

1998
×
★★★★★
Edit this entry