• Tom & Jerry

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Bliss

    ★★

  • Outside the Wire

    ★★

  • Locked Down

    ★★½

  • Headspace: Guide to Meditation

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★½

  • We Can Be Heroes

    ★★★

  • Safety

    ★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • A Teacher

    ★★★★

  • Holidate

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Spontaneous

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • The Boys in the Band

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Unpregnant

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • The Boss Baby: Get That Baby!

    ★½

  • Phineas and Ferb The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The Sleepover

    ★★★

  • Chemical Hearts

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★★

  • Magic Camp

    ★★½

  • Project Power

    ★★★

  • Fearless

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★★½

  • Rob Schneider: Asian Momma, Mexican Kids

    ★★★

  • Swimming for Gold

    ★★

  • An American Pickle

    ★★★★

  • The Speed Cubers

    ★★★½

  • Showbiz Kids

    ★★★★

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★½

  • Scoob!

    ★★

  • The Wrong Missy

    ★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • Buddy Games

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★½

  • Captain Underpants: Epic Choice-o-rama

    ★★½

  • McMillion$

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Downhill

  • Chris Watts: Confessions of a Killer

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★½

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • Netflix vs. the World

    ★★★½

  • Our Friend

    ★★★★

  • 7500

    ★★★½

  • Stuber

    ★★★

  • The Lie

    ★★

  • Skyscraper

    ★★★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★½

  • Action Point

    ★★★

  • Status Update

    ★★★★

  • Happy Death Day

    ★★★★½

  • Fist Fight

    ★★★½

  • Deadly Detention

    ★★½

  • Bitch

    ★★★★

  • The Founder

    ★★★★★

  • Neil Patrick Harris: Circus Awesomeus

    ★★★

  • A Grand Night In: The Story of Aardman

    ★★★½