• VHS 94

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • F9

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★

  • Censor

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Violation

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • #Alive

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Black Bear

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★

  • The Forest of Love

    ★★★★½

  • Palm Swings

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • 3 from Hell

    ★★★

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • A Sun

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • Joker

    ★★

  • Motherless Brooklyn

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Rabid

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • The Wild Goose Lake

    ★★★★½