GenVeers has logged 10 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Missing in Action

Missing in Action

1984
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Apartment

The Apartment

1960
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Antiporno

Antiporno

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The League of Gentlemen's Apocalypse

The League of Gentlemen's Apocalypse

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Friday the 13th: The Final Chapter

Friday the 13th: The Final Chapter

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Friday the 13th Part III

Friday the 13th Part III

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Long Good Friday

The Long Good Friday

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry