• Forgiveness

  • Father of Flies

    ★★

  • Shot in the Dark

  • The Spore

    ★★

  • Honeymoon

  • Posted No Hunting

  • Night at the Eagle Inn

    ★★

  • The Free Fall

    ★★½

  • Cry Baby

  • GUTS

  • Movin Day

  • For Roger

    ★½

  • Val

    ★★½

  • Bellator 267: Lima vs. MVP 2

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Motherly

    ★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Death of David Cronenberg

  • The Guilty

    ★★

  • The Voyeurs

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Two Witches

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • #nofilter

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Bellator 265: Kongo vs. Kharitonov

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Righteous

  • Superhost

    ★★★

  • Salmon Pink

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • Free Guy

  • Bellator 263: Pitbull vs. McKee

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Memento Mori

  • Blood Red Sky

    ★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Midnight

    ★★★½

  • False Positive

    ★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • The Unhealer

    ★½

  • The Fuzzies

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • Seance

    ★½

  • UFC 262: Oliveira vs. Chandler - Early Prelims

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Army of the Dead

    ★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • All of You

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★

  • Inferno

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Hotel Poseidon

    ★★★½

  • Don't Go Outside

  • #MEOWTOO

  • Bad Trip

    ★★★½