Thomas has logged 33 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Ghost World

Ghost World

2001
×
★★½
Edit this entry  
30
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Batman: Bad Blood

Batman: Bad Blood

2016
×
★★
Edit this entry  
30
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★
Edit this entry  
29
Boyka: Undisputed IV

Boyka: Undisputed IV

2016
×
★★½
Edit this entry  
27
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Riders of Justice

Riders of Justice

2020
×
★★★
Edit this entry  
24
Undisputed III: Redemption

Undisputed III: Redemption

2010
×
★★½
Edit this entry  
23
Enemy

Enemy

2013
×
★★★½
Edit this entry  
23
Old

Old

2021
×
★★½
Edit this entry  
23
Undisputed II: Last Man Standing

Undisputed II: Last Man Standing

2006
×
★★½
Edit this entry  
22
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Undisputed

Undisputed

2002
×
★★
Edit this entry  
20
Impractical Jokers: The Movie

Impractical Jokers: The Movie

2020
×
★½
Edit this entry  
17
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★½
Edit this entry  
16
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★½
Edit this entry  
16
Batman

Batman

1989
×
★★½
Edit this entry  
15
Blockers

Blockers

2018
×
★★
Edit this entry  
15
A Classic Horror Story

A Classic Horror Story

2021
×
★★½
Edit this entry  
14
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★
Edit this entry  
13
Hunger

Hunger

2008
×
★★★½
Edit this entry  
11
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★
Edit this entry  
09
You Cannot Kill David Arquette

You Cannot Kill David Arquette

2020
×
★★★
Edit this entry  
07
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Collateral

Collateral

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
False Positive

False Positive

2021
×
★★
Edit this entry  
05
The El Duce Tapes

The El Duce Tapes

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Werewolves Within

Werewolves Within

2021
×
★★★
Edit this entry  
04
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★½
Edit this entry  
04
Caveat

Caveat

2020
×
★★★
Edit this entry  
03
Falling Down

Falling Down

1993
×
★★½
Edit this entry  
02
X-Men

X-Men

2000
×
★★★
Edit this entry