• He's All That

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Deadly Mom Retreat

    ★½

  • Good on Paper

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★★

  • Thunder Force

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★½

  • Music

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Wheels of Fortune

    ½

  • Cranberry Christmas

  • Jingle Bell Bride

    ★★

  • Christmas Tree Lane

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Sweet Autumn

  • Hubie Halloween

    ★★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★½

  • The Binge

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Work It

    ★★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • The Meddler

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • The Swing of Things

    ½

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★½

  • Love Wedding Repeat

    ★★★★

  • Coffee & Kareem

    ★★

  • Spenser Confidential

    ★½

  • Bloodshot

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

  • Fantasy Island

    ★★

  • Feels Good Man

    ★★★★★

  • Disclosure

    ★★★★★

  • Possessor

    ★★★★★

  • Chris Watts: Confessions of a Killer

    ★★

  • Relic

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★

  • Four Good Days

    ★★★★

  • Miss Americana

    ½

  • Like a Boss

    ★½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 6 Underground

    ★★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ½

  • 1917

    ★★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★½

  • Primal

    ★★

  • The Good Liar

    ★★½

  • Let It Snow

    ★★★★

  • Rattlesnake

    ★★½

  • A Cinderella Story: Christmas Wish

  • Jexi

  • Gemini Man

  • Born to Be

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • In the Shadow of the Moon

    ★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★½

  • Tall Girl

  • Guns Akimbo

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Pure

    ★★★★

  • The Platform

    ★★