• Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Annabelle

    ★★

  • Fallen Angels

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Freedomland

    ★★

  • The Sand

  • Deep Blue Sea 3

  • The Equalizer 2

    ★★★

  • Sense8: Amor Vincit Omnia

    ★★★★★

  • Sense8: Happy F*cking New Year

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Boogie Nights

    ★★★★½

  • Moon in Sagittarius

    ★★

  • A League of Their Own

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★