• Halloween Kills

    ★★★★★

  • Clifford

    ★★★½

  • Cure

    ★★★★½

  • Event Horizon

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • King of New York

    ★★½

  • Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★★

  • Scream 4

    ★★

  • Teknolust

    ★★★½

  • The Big Chill

    ★★★★½

  • Michael Clayton

    ★★★★½

  • High-Rise

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ½

  • Dance with the Devil

    ★★★★

  • Miami Vice

    ★★★½