• The Last Blockbuster

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Fatal Affair

  • The Willoughbys

    ★★½

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • Onward

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • The Addams Family

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Crawl

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Ma

    ★★½

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Stuber

    ★★★½

  • Polar

    ★★

  • Escape Room

    ★★½

  • Holmes & Watson

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Hell Fest

    ★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • Greta

    ★★

  • The Nun

    ★★½

  • Mile 22

    ★★½

  • Cam

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Bao

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Upgrade

    ★★★½

  • Blood Fest

    ★★★

  • Unfriended: Dark Web

    ★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • When We First Met

    ★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★½

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★½

  • Den of Thieves

    ★★★

  • Searching

    ★★★★½

  • The Commuter

    ★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Finding Santa

  • Nature Boy

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Coco

    ★★★★½

  • Wheelman

    ★★★½

  • The Babysitter

    ★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Cargo

    ★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • The Ritual

    ★★

  • It

    ★★★½

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★★

  • The Dark Tower

    ★★★

  • The Emoji Movie

    ★★

  • Annabelle: Creation

    ★★

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★

  • The Meyerowitz Stories (New and Selected)

    ★★★★

  • Sand Castle

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Sandy Wexler

  • Ghost in the Shell

    ★★★

  • Life

    ★★½