GO2_Boys has logged 16 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Fundamentals of Caring

The Fundamentals of Caring

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Arthur Christmas

Arthur Christmas

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
Read the review Edit this entry  
23
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Logan

Logan

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Nightmare Before Christmas

The Nightmare Before Christmas

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
X-Men: Days of Future Past

X-Men: Days of Future Past

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
No Country for Old Men

No Country for Old Men

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Nas: Time Is Illmatic

Nas: Time Is Illmatic

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Blazing Saddles

Blazing Saddles

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Wolverine

The Wolverine

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry