• Dawn Breaks Behind the Eyes

  • South Park: Post Covid

  • 'Twas the Fight Before Christmas

    ★★★

  • The Shrink Next Door

    ★★★½

  • Red Notice

  • Finch

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Horror Noire

    ★★

  • Hypnotic

    ★½

  • Night Teeth

    ★★½

  • Dashcam

    ★½

  • Antlers

    ★★★★

  • Found

  • The Manor

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • DimLand

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Tatooine Rhapsody

  • The Duel

  • Squid Game

    ★★★★½

  • My Son

    ★★★

  • Nightbooks

    ★½

  • The Humans

    ★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Prey

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★½

  • The Power of the Dog

  • Malignant

    ★★★½

  • Motherly

    ★★★

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★½

  • She Watches from the Woods

    ★★½

  • Vigil

    ★★★★

  • Evie

    ★★★½

  • Bring Out the Fear

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Queenpins

    ★★½

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

  • Candyman

    ★★★½

  • Martyrs Lane

    ★★★½

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

    ★★★

  • Black Island

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Glasshouse

    ★★★★

  • Hellbender

    ★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★

  • What Josiah Saw

    ★★★★½

  • Don't Breathe 2

  • Untold: Malice at the Palace

  • Phil Wang: Philly Philly Wang Wang

  • King Knight

    ★★★

  • Mad God

    ★★★★½

  • The Last Thing Mary Saw

    ★★★

  • Aftermath

  • Free Guy

    ★★★

  • Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

    ★★★★

  • Masquerade

    ★★½

  • Demonic

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Blood Red Sky

    ★★½