• Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ½

  • Crawl

    ★★★★½

  • Anima

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Child's Play

    ½

  • Anna

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Jett

  • Shaft

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Dark Phoenix

    ½

  • Satanic Panic

    ★★½

  • Deadwood: The Movie

    ★★★

  • Good Omens

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • Rim of the World

    ★★

  • Summer of Rockets

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★½

  • I Lost My Body

    ★★★½

  • Catch-22

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Brightburn

    ★½

  • Aladdin

    ★★½

  • Yesterday

    ★★★

  • See You Yesterday

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Critters Attack!

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Hellboy

  • Missing Link

    ★★★½

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

    ★★★

  • The Highwaymen

    ★★★½

  • Nancy Drew and the Hidden Staircase

    ★★★

  • Us

    ★★½

  • The Skateboarding Of Leandre Sanders And Ludvig Hakansson

    ★★★½

  • Stuber

    ★★½

  • Snatchers

    ★★★

  • Good Boys

    ★★★½

  • The Day Shall Come

    ★★★½

  • Dumbo

    ★★★

  • Extra Ordinary

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Daniel Isn't Real

    ★★½

  • The Beach Bum

    ★★★½

  • Long Shot

    ★★★

  • Get Duked!

    ★★★½

  • Sword of Trust

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★½

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Sweetheart

    ★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • I Am the Night

    ★★★½

  • Boys of Summer II

  • Little Monsters

    ★★★½

  • Blinded by the Light

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ½

  • The Vast of Night

    ★★★★

  • Halston

    ★★★

  • The Farewell

    ★★★★

  • The Lodge

    ★★★½

  • Honey Boy

    ★★★½