GodsLivingSpite has logged 28 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
LuLaRich

LuLaRich

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Twilight

Twilight

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Midnight in Paris

Midnight in Paris

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
High School Musical 3: Senior Year

High School Musical 3: Senior Year

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Princess Diaries 2: Royal Engagement

The Princess Diaries 2: Royal Engagement

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Monday

Monday

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
John Tucker Must Die

John Tucker Must Die

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Hercules

Hercules

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Monsters, Inc.

Monsters, Inc.

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Moxie

Moxie

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Moulin Rouge!

Moulin Rouge!

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Anastasia

Anastasia

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Aladdin

Aladdin

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Sleeping Beauty

Sleeping Beauty

1959
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Dead Poets Society

Dead Poets Society

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Anna Karenina

Anna Karenina

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry