Corey has logged 17 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Deep Blue Sea 3

Deep Blue Sea 3

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Deep Blue Sea 2

Deep Blue Sea 2

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Eight Crazy Nights

Eight Crazy Nights

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
SSSS.DYNAZENON

SSSS.DYNAZENON

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Godzilla Singular Point

Godzilla Singular Point

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Godzilla: The Planet Eater

Godzilla: The Planet Eater

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Godzilla

Godzilla

1998
×
Read the review Edit this entry  
16
Godzilla: City on the Edge of Battle

Godzilla: City on the Edge of Battle

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Godzilla: Planet of the Monsters

Godzilla: Planet of the Monsters

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Wish Dragon

Wish Dragon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Tomie: Re-birth

Tomie: Re-birth

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Wedding Singer

The Wedding Singer

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Deep Blue Sea

Deep Blue Sea

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Tomie

Tomie

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Ouija Shark

Ouija Shark

2020
×
Read the review Edit this entry