• Free Guy

  • The Suicide Squad

  • Pig

  • Annette

  • Robert Downey: Moment to Moment

  • The Woman in the Window

  • Mortal Kombat

  • Bad Trip

  • Zack Snyder's Justice League

  • Raya and the Last Dragon

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • A Glitch in the Matrix

  • Cryptozoo

  • In the Earth

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

  • Citadel

    ★★★½

  • News of the World

  • The Teenager Who Hacked Twitter

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Soul

  • Red, White and Blue

    ★★★★½

  • Mangrove

    ★★★★½

  • Lovers Rock

    ★★★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★★★

  • Another Round

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Tenet

  • The Unseen River

  • The King of Staten Island

  • Beastie Boys Story

  • The Last Dance

  • Unorthodox

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Devs

  • Days

  • Feels Good Man

  • Minari

  • Possessor

    ★★★★½

  • The Painter and the Thief

    ★★★★

  • His House

    ★★★★

  • John Was Trying to Contact Aliens

  • Cold Meridian

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

  • Underwater

  • 1917

  • Hey World!

  • Koshien: Japan's Field of Dreams

  • The Fall

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

  • Zombieland: Double Tap

  • Guns Akimbo

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Synchronic

  • Dolemite Is My Name

  • Knives Out

  • Color Out of Space

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★★½

  • The Laundromat

  • Ema

    ★★★★

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

  • Seberg

    ★½

  • Uncut Gems

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Nimic

    ★★★★½

  • Vivarium

  • Anima

  • Midsommar

  • Too Old to Die Young

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★★