Andrew has logged 12 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Black Belts: Tommy Nitro

Black Belts: Tommy Nitro

2005
×
Read the review Edit this entry  
30
Starship Troopers

Starship Troopers

1997
×
★★★★★
Edit this entry  
28
Batman & Robin

Batman & Robin

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Southland Tales

Southland Tales

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Artemis Fowl

Artemis Fowl

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Cool Cat Saves the Kids

Cool Cat Saves the Kids

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Downhill

Downhill

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
04
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★½
Edit this entry  
02
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
01
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry