• The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★★

  • Fury

    ★★★★

  • District 9

    ★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • No Country for Old Men

    ★★★★★

  • Snatch

    ★★★★★

  • Fight Club

    ★★★★★

  • Die Hard

    ★★★★

  • The Shining

    ★★★★★

  • The Empire Strikes Back

  • Star Wars