GregoryJ has logged 10 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Thelma & Louise

Thelma & Louise

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Luca

Luca

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Dance of the Forty One

Dance of the Forty One

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Milk

Milk

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Conjuring 2

The Conjuring 2

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Out

Out

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Circus of Books

Circus of Books

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Cruella

Cruella

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry