• Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Once Upon A Time In Kuwait

    ★★★★★

  • Creative Vision

    ★★★★★

  • Ainbo: Spirit of the Amazon

    ½

  • Dreams I Recall

    ★★★★★

  • My Scapegoat

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★★½

  • 6 Underground

    ½

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • As Above, So Below

    ★★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★★

  • Battleship

    ★★½

  • John Dies at the End

    ★★

  • Spy Game

    ★★★

  • The Emperor's New Groove

    ★★★★½

  • Gayniggers from Outer Space

    ★★★★★

  • Bye Bye London

    ★★★★★

  • Cock Fight

    ★★½

  • Athlete Swinging a Pick

    ★★★★