Gunner_Bops has logged 89 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
Paul Blart: Mall Cop

Paul Blart: Mall Cop

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Home Alone 3

Home Alone 3

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
ariana grande: excuse me, i love you

ariana grande: excuse me, i love you

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
National Lampoon's Christmas Vacation

National Lampoon's Christmas Vacation

1989
×
★★★★
Edit this entry  
23
Hillbilly Elegy

Hillbilly Elegy

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Prom

The Prom

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Henry Gamble's Birthday Party

Henry Gamble's Birthday Party

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Dr. Seuss' The Grinch Musical

Dr. Seuss' The Grinch Musical

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Where Hands Touch

Where Hands Touch

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Lemonade Mouth

Lemonade Mouth

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Safety

Safety

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Peppermint

Peppermint

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Godmothered

Godmothered

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Anastasia

Anastasia

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Alice in Wonderland

Alice in Wonderland

1951
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Ocean's Thirteen

Ocean's Thirteen

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Ocean's Twelve

Ocean's Twelve

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
A Christmas Story

A Christmas Story

1983
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Run

Run

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Over the Moon

Over the Moon

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Her

Her

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Chorus

The Chorus

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Cool Blue

Cool Blue

1990
×
Read the review Edit this entry  
06
Scooby-Doo! and the Witch's Ghost

Scooby-Doo! and the Witch's Ghost

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Easy A

Easy A

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The Witches

The Witches

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Queen's Gambit

The Queen's Gambit

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Fifty Shades Darker

Fifty Shades Darker

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Boy

The Boy

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Act

The Act

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Howl's Moving Castle

Howl's Moving Castle

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
ParaNorman

ParaNorman

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Lights Out

Lights Out

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Teen Beach Movie

Teen Beach Movie

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Clouds

Clouds

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Prince & Me

The Prince & Me

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Nightmare Before Christmas

The Nightmare Before Christmas

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry