• The Girl Who Killed Her Parents

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • F9

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★

  • Mank

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★

  • Scoob!

    ★★★

  • The Wrong Missy

  • Good Omens: Lockdown

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★

  • The Hater

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Brahms: The Boy II

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Dracula

    ★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 6 Underground

    ★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Fractured

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★★★

  • The King

    ★★★

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • The Lion King

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★

  • Good Omens

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★