• Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

  • Moxie

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Death to 2020

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Prom

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

  • Happiest Season

    ★★★

  • Canvas

    ★★★★

  • Holidate

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Shithouse

    ★★★½

  • I'm Your Woman

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

    ★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

  • American Murder: The Family Next Door

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Lovers Rock

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • After We Collided

    ½

  • Work It

    ★★

  • Host

    ★★½

  • The Speed Cubers

    ★★★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Hamilton

    ★★★★

  • The Rental

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★½

  • The Lovebirds

    ★★½

  • The Half of It

    ★★★

  • Hiplet: Because We Can

  • Waffle

    ★★

  • Face to Face Time

    ★★½

  • Soft

  • The Claudia Kishi Club

    ★★★★

  • Single

    ★★★★

  • Laura Hasn't Slept

  • :)

  • Adspace

  • Ter

  • Modern Whore

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • The Doe

    ★★½

  • Double Tap

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • Just Hold On

    ★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Broken Bird

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • A Bold Experiment

  • Emma.

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Wendy

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Possessor

    ★★½

  • Biters

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★½

  • Black Bear

    ★★★★

  • Regret

  • Spree

    ★★½

  • His House

    ★★★½