• South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • VOIR

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Finch

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Antlers

    ★★

  • The Rescue

    ★★★½

  • Maid

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★½

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Encounter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • He's All That

  • Clickbait

    ★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★½

  • Irradiation

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Val

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • The Commute: A four day paddle to work

  • Luca

    ★★★

  • The Beta Test

    ★★★½

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★½

  • Loki

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • Plan B

    ★★★½

  • Creating an Army of the Dead

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Oxygen

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★½