Harry has logged 20 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Southland Tales

Southland Tales

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Parenthood

Parenthood

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Heat

Heat

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Frost/Nixon

Frost/Nixon

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The African Queen

The African Queen

1951
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
Read the review Edit this entry  
25
El Topo

El Topo

1970
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Gooby

Gooby

2009
×
½
Read the review Edit this entry  
23
The Shop Around the Corner

The Shop Around the Corner

1940
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Batman

Batman

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Dead Man's Letters

Dead Man's Letters

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Love & Mercy

Love & Mercy

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Listen Up Philip

Listen Up Philip

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
She's Out of My League

She's Out of My League

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Director's Cut

Director's Cut

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Freddy Got Fingered

Freddy Got Fingered

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry