• Casino Royale

    ★★★★

  • Count Me In

    ★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Annette

    ★★★★

  • Age of the Dragons

  • Idiocracy

    ★★★

  • The Courier

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★

  • Jiminy Glick in Lalawood

    ★½

  • Old

    ★★★

  • Hearts of Darkness: A Filmmaker's Apocalypse

    ★★★★½

  • Mary and the Witch's Flower

    ★★★

  • The Great Green Wall

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★½

  • Crawl

    ★★

  • The Ninth Configuration

    ★★★½