Hary has logged 12 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Possessor

Possessor

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
First Cow

First Cow

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Breakfast Club

The Breakfast Club

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
DAU. Natasha

DAU. Natasha

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Citizen K

Citizen K

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Back to the Future Part III

Back to the Future Part III

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Jeffrey Epstein: Filthy Rich

Jeffrey Epstein: Filthy Rich

2020
×
★★½
Edit this entry  
05
Runaway Train

Runaway Train

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Waterworld

Waterworld

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Faults

Faults

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Babyteeth

Babyteeth

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry