• The Many Adventures of Winnie the Pooh

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★½

  • John Wick

    ★★★★

  • Romy and Michele's High School Reunion

    ★★★★

  • Doctor Who: The Curse of Fenric

    ★★★★

  • Columbus

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Sarah Jane Adventures: Invasion of the Bane

    ★★★½

  • Poltergeist

    ★★★★

  • Now You See Me

    ★★★★

  • Lock, Stock and Two Smoking Barrels

    ★★★★

  • Doctor Who: Ghost Light

    ★★★★

  • Doctor Who: Remembrance of the Daleks

    ★★★★½

  • Doctor Who: Survival

    ★★★½

  • Doctor Who: The Next Doctor

    ★★★

  • Doctor Who: Planet of the Dead

    ★★★

  • Doctor Who: Voyage of the Damned

    ★★★★

  • Doctor Who: The Christmas Invasion

    ★★★★