Dan has logged 11 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
False Positive

False Positive

2021
×
★★½
Edit this entry  
27
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Edit this entry  
12
Infinite

Infinite

2021
×
★½
Edit this entry  
09
The Amusement Park

The Amusement Park

1975
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★½
Edit this entry  
06
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★
Edit this entry  
05
Nate Bargatze: The Tennessee Kid

Nate Bargatze: The Tennessee Kid

2019
×
★★★★
Edit this entry  
05
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
Edit this entry  
04
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★
Edit this entry  
02
Nate Bargatze: The Greatest Average American

Nate Bargatze: The Greatest Average American

2021
×
★★★½
Edit this entry  
01
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry