Dan has logged 10 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★
Edit this entry  
15
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★½
Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Mare of Easttown

Mare of Easttown

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★
Edit this entry  
07
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★
Edit this entry  
06
Fatherhood

Fatherhood

2021
×
★★★
Edit this entry  
05
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★
Edit this entry  
02
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★★
Edit this entry