• A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • kid 90

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Dumb: The Story of Big Brother Magazine

    ★★★½

  • Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?

    ★★★★

  • Sebastian Maniscalco: What's Wrong with People?

    ★★★★

  • Prom Night

    ★★

  • Monsters, Inc.

    ★★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Reminiscence

  • My Blind Brother

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • White Chicks

    ★★★

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★½