• Megan Leavey

    ★★★

  • My Cousin Rachel

    ★★★

  • Once Upon a Time in Venice

    ★★

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★

  • Good Time

    ★★★★½

  • 47 Meters Down

    ★★½

  • The Beguiled

    ★★★

  • Cars 3

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★½

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★½

  • The Mummy

    ★★★

  • The Square

    ★★★½

  • Wonderstruck

    ★★★★

  • Everything, Everything

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • Baywatch

    ★½

  • The Wall

    ★★½

  • Alien: Covenant

    ★★½

  • Batman & Bill

    ★★★½

  • Snatched

    ★½

  • It Comes at Night

    ★★★½

  • King Arthur: Legend of the Sword

    ★★½

  • The Circle

  • The Lovers

    ★★★

  • Phoenix Forgotten

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Gifted

    ★★★½

  • The Fate of the Furious

    ★★★

  • The Trip to Spain

    ★★★★

  • Five Came Back

    ★★★★

  • The Zookeeper's Wife

    ★★½

  • Ghost in the Shell

    ★★

  • Power Rangers

    ★★½

  • Life

    ★★

  • Joe's War

    ★★½

  • Hot Summer Nights

    ★★★

  • Mayhem

    ★★★½

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Gemini

    ★★★½

  • Tragedy Girls

    ★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★★

  • The Boss Baby

    ★★½

  • Lucky

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Song to Song

    ★★★½

  • How to Be a Latin Lover

    ★★★

  • Unforgettable

    ★½

  • The Foreigner

    ★★★½

  • Aftermath

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • The Evil Within

    ★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★½

  • Logan

    ★★★★

  • Fist Fight

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★½

  • Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day Special

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Rememory

    ★★★

  • The Last Word

    ★★½

  • Marjorie Prime

    ★★★½

  • Patti Cake$

    ★★★½

  • Brigsby Bear

    ★★★★

  • Beatriz at Dinner

    ★★★

  • Last Men in Aleppo

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • A Ghost Story

    ★★★★

  • To the Bone

    ★★★★

  • Casting JonBenet

    ★★★½

  • XX

    ★★

  • Wilson

    ★★½