• A Quiet Place

    ★★★★

  • The Descendants

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • My Cousin Vinny

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • Love Locks

    ★★½

  • Against the Government

    ★★★★★

  • Things Heard & Seen

    ½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • House of Setnakht

    ½

  • When a Man Loves a Woman

    ★★★★

  • 122

    ½

  • Death Clique

    ★★★

  • Strings

    ★★★★★

  • 27 Dresses

    ★★★

  • Walk of Shame

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★