• House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Starman

    ★★★½

  • Little Shop of Horrors

    ★★★

  • Robot Jox

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Climb

    ★★★

  • Censor

    ★★★

  • Near Dark

    ★★★

  • Paddington 2

    ★★★★

  • Paddington

    ★★★½

  • The Adventures of Tintin

    ★★★½

  • The Texas Chain Saw Massacre

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★