• All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • Kally's Mashup, A very Kally's Birthday

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • Awake

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Miraculous World: Shanghai – The Legend of Ladydragon

    ★★★★

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Yes Day

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • We Can Be Heroes

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Yes, No, or Maybe Half?

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Just Another Christmas

    ★★★★½

  • The Prom

    ★★

  • Two Distant Strangers

    ★★★★★

  • Holidate

    ★★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Run

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Miraculous World: New York, United HeroeZ

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Afonso Padilha: Classless

  • Making the Witcher

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★★

  • Feel the Beat

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • The Half of It

    ★★★★

  • Defending Jacob

    ★★★★½

  • Extraction

    ★★★★

  • A Modern Farewell

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • All the Bright Places

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 6 Underground