hendnabel has logged 10 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Man Who Sold His Skin

The Man Who Sold His Skin

2020
×
★★★
Edit this entry  
30
Dearest Boy

Dearest Boy

2021
×
★★
Edit this entry  
30
8½

1963
×
★★★★½
Edit this entry  
30
La Dolce Vita

La Dolce Vita

1960
×
★★★★
Edit this entry  
30
La Strada

La Strada

1954
×
★★★½
Edit this entry  
30
The Swindlers

The Swindlers

1955
×
★★★★
Edit this entry  
30
Juliet of the Spirits

Juliet of the Spirits

1965
×
★★★
Edit this entry  
29
The Night Of

The Night Of

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Father

The Father

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Night of Counting the Years

The Night of Counting the Years

1969
×
★★★★½
Edit this entry