Joey has logged 16 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Halloween

Halloween

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
X-Men: The Last Stand

X-Men: The Last Stand

2006
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
X2

X2

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
X-Men

X-Men

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Death of Superman

The Death of Superman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Lord of the Rings: The Return of the King

The Lord of the Rings: The Return of the King

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox

2018
×
Read the review Edit this entry  
23
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry