Paula has logged 17 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
A Blade in the Dark

A Blade in the Dark

1983
×
★★
Edit this entry  
25
What Have They Done to Your Daughters?

What Have They Done to Your Daughters?

1974
×
★★
Edit this entry  
25
Opera

Opera

1987
×
★★
Edit this entry  
25
Torso

Torso

1973
×
★★★★★
Edit this entry  
25
The Black Cat

The Black Cat

1934
×
★★
Edit this entry  
19
Pledge

Pledge

2018
×
Edit this entry  
19
The Row

The Row

2018
×
Edit this entry  
19
Midnight Kiss

Midnight Kiss

2019
×
★★★
Edit this entry  
18
Underwater

Underwater

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
From Paris with Love

From Paris with Love

2010
×
★★★
Edit this entry  
12
The Perfect Date

The Perfect Date

2019
×
★★★
Edit this entry  
05
Unleashed

Unleashed

2005
×
★★★
Edit this entry  
05
The Grudge

The Grudge

2020
×
Read the review Edit this entry  
04
Cats

Cats

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
3000 Miles to Graceland

3000 Miles to Graceland

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Innocent Blood

Innocent Blood

1992
×
★★
Edit this entry  
01
Blood Fest

Blood Fest

2018
×
Edit this entry