• House of Gucci

  • tick, tick...BOOM!

  • Encanto

    ★★★★★

  • Eternals

  • No Time to Die

  • The Eyes of Tammy Faye

  • The Last Duel

  • Last Night in Soho

  • Dune

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Fries! The Movie

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Old

  • Pig

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Stillwater

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

  • Pray Away

  • The Novice

  • With/In Volume 1

  • All These Sons

    ★★★★★

  • India Sweets and Spices

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

  • All My Friends Hate Me

  • Mark, Mary + Some Other People

  • The First Step

  • In the Heights

  • Cruella

  • Finding You

  • Those Who Wish Me Dead

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

  • Raya and the Last Dragon

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Fake Famous

  • Judas and the Black Messiah

  • Together Together

  • CODA

    ★★★★★

  • It's a Sin

  • river styx

  • Wonder Woman 1984

  • Let Them All Talk

    ★★★★★

  • The Prom

  • Happiest Season

  • Bruce Springsteen's Letter to You

  • Seduced: Inside the NXIVM Cult

  • Soul

  • The Trial of the Chicago 7

  • Bad Omen

    ★★★★★

  • Seeing Double

  • The Kid Detective

  • I Care a Lot

  • Nomadland

    ★★★★★

  • Rough

  • Tenet

    ★★★★★

  • Archibald's Syndrome

  • Hamilton

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Athlete A

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • New Men

    ★★★★★

  • The Undocumented Lawyer

  • The Kicksled Choir

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • A Quiet Place Part II

  • The Invisible Man