Danielle has logged 19 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Stillwater

Stillwater

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Old

Old

2021
×
Read the review Edit this entry  
20
In the Earth

In the Earth

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
20
Casino

Casino

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Working Girl

Working Girl

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Romancing the Stone

Romancing the Stone

1984
×
★★½
Edit this entry  
14
The Village

The Village

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Malignant

Malignant

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Amish Abduction

Amish Abduction

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Matilda

Matilda

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Honey, I Shrunk the Kids

Honey, I Shrunk the Kids

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Mosquito State

Mosquito State

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
What Women Want

What Women Want

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry