Hunter has logged 28 entries for films during December 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Make Up

Make Up

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
40 Days and 40 Nights

40 Days and 40 Nights

2002
×
Read the review Edit this entry  
27
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Midnight Sky

The Midnight Sky

2020
×
Read the review Edit this entry  
25
The Stand In

The Stand In

2020
×
Read the review Edit this entry  
25
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
Read the review Edit this entry  
24
Ma Rainey's Black Bottom

Ma Rainey's Black Bottom

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Seven Stages to Achieve Eternal Bliss

Seven Stages to Achieve Eternal Bliss

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Giant

Giant

1956
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Babyteeth

Babyteeth

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Let Them All Talk

Let Them All Talk

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Eating Raoul

Eating Raoul

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Lifeforce

Lifeforce

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Prom

The Prom

2020
×
Read the review Edit this entry  
12
Amulet

Amulet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Rust Creek

Rust Creek

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Christmas at Pee Wee's Playhouse

Christmas at Pee Wee's Playhouse

1988
×
Read the review Edit this entry  
09
Run

Run

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Freaky

Freaky

2020
×
Read the review Edit this entry  
06
Her Smell

Her Smell

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Princess Mononoke

Princess Mononoke

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Mank

Mank

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
An American Pickle

An American Pickle

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Reindeer Games

Reindeer Games

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Demon Seed

Demon Seed

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry