• Dude, Where's My Car?

    ★★★★

  • Indian Horse

    ★★½

  • They Live

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Lilo & Stitch

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • The Hangover Part II

    ★★★

  • Jesus Christ Superstar

    ★★★½

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★★

  • The Long Goodbye

    ★★★★½

  • Drive

    ★★★★½

  • Raising Arizona

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Jolt

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Free Guy

  • Ex Machina

    ★★★★½

  • First Reformed

    ★★★★½