hannah ✟ *:・゚✧ has logged 13 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Emma.

Emma.

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Funny Games

Funny Games

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Princess Mononoke

Princess Mononoke

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Cruel Intentions

Cruel Intentions

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Grave of the Fireflies

Grave of the Fireflies

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★½
Edit this entry  
09
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry