Zayne has logged 53 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Klaus

Klaus

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Harold & Kumar Go to White Castle

Harold & Kumar Go to White Castle

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Death Race 2000

Death Race 2000

1975
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Death Race

Death Race

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
08
The SpongeBob SquarePants Movie

The SpongeBob SquarePants Movie

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Redline

Redline

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
Read the review Edit this entry  
11
Silent Night, Deadly Night Part 2

Silent Night, Deadly Night Part 2

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The World's End

The World's End

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Martian

The Martian

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Hotel Transylvania

Hotel Transylvania

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Hotel Transylvania 2

Hotel Transylvania 2

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Dog Soldiers

Dog Soldiers

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
BIONICLE: Mask of Light

BIONICLE: Mask of Light

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Lego Ninjago Movie

The Lego Ninjago Movie

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Cool Cat Saves the Kids

Cool Cat Saves the Kids

2015
×
Read the review Edit this entry  
21
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Amélie

Amélie

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Celebration

The Celebration

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Look Away

Look Away

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Nacho Libre

Nacho Libre

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Intruders

The Intruders

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
NiNoKuni

NiNoKuni

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Unfriended

Unfriended

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
13
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Are We Done Yet?

Are We Done Yet?

2007
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Tangled

Tangled

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Pokémon the Movie: The Power of Us

Pokémon the Movie: The Power of Us

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Unforgettable

Unforgettable

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The Hustle

The Hustle

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Garfield's Fun Fest

Garfield's Fun Fest

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
The Guardian Brothers

The Guardian Brothers

2016
×
★★
Read the review Edit this entry