Zayne has logged 16 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
NiNoKuni

NiNoKuni

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Unfriended

Unfriended

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
13
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Are We Done Yet?

Are We Done Yet?

2007
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Tangled

Tangled

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Pokémon the Movie: The Power of Us

Pokémon the Movie: The Power of Us

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Unforgettable

Unforgettable

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The Hustle

The Hustle

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Garfield's Fun Fest

Garfield's Fun Fest

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
The Guardian Brothers

The Guardian Brothers

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★
Read the review Edit this entry