• To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★

  • Princess Mononoke

    ★★★★

  • The Tale of the Princess Kaguya

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Equals

    ★★

  • Naomi and Ely's No Kiss List

    ½

  • Tag

    ★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Christopher Robin

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Logan

    ★★★½

  • The Goonies

    ★★½

  • Rock of Ages

    ½

  • Split

  • Cam

    ★★½

  • Rampage

  • Deadpool 2

    ★★★